15.11. 2022 | Klub | Tomáš Bouda
Na Jihlavu mládež do 19 let a studenti ZDARMA

Ve středu 16. 11. 2022 hostí HC Baník Sokolov jihlavskou Duklu. U příležitosti Mezinárodního dne studentstva má na tento zápas vstup zdarma veškerá mládež do 19 let a všichni studenti.

Na čtvrtek 17. 11. připadá státní svátek (Den boje za svobodu a demokracii), zároveň však tento den je i Mezinárodním dnem studenstva (jediný den mezinárodního významu, který má český původ). HC Baník Sokolov o den dříve hostí jeden z nejslavnějších klubů historie, tým HC Dukla Jihlava. A právě mládež do 19 let a všichni studenti (včetně starších 19 let – po prokázání studentským průkazem) budou mít na tento zápas vstup zdarma. Vstupenka na zápas bude k vyzvednutí na recepci vedle pokladny.

Zároveň i během tohoto zápasu bude pokračovat Charitativní týden, kdy je možné finančně přispět na nákup dek pro miminka na novorozeneckém oddělení Nemocnice Sokolov nebo v materiální sbírce podpořit Denní centrum Žirafa (dar hygienických potřeb, čistících prostředků na úklid či kapesníků nebo toaletních papírů aj.)