25.12. 2022 | Klub | Tomáš Bouda
Závěr roku obstará All-stars cup

Stejně jako loni, tak i letos zakončí kalendářní rok 2022 prestižní klubový turnaj All-stars cup, který se uskuteční ve čtvrtek 29. 12. od 12 do 18 hodin.

I letos slibují plánované zápasy zajímavou podívanou. Turnaje, kde loňské prvenství bude obhajovat Stará garda, se zúčastní 5 týmů složených ze zástupců Baníku. Stará garda vyšle do turnaje velmi silnou sestavu složenou z legend Baníku a její hráči se na vyvrcholení roku připravují již delší dobu. Jak se nechala slyšet jedna ze stálic týmu Dušan Šafář, garda nic jiného než pohár a s tím spojené ocenění za prvenství nebere.

Velmi silnou soupisku postaví i mužstvo, které je složené z trenérů mládeže, kde se mísí hráči B-týmu s bývalými hráči Baníku, doplněné o některé zajímavé postavy, včetně například Petr Gasparika, jednoho z partnerů klubu a bývalého hráče extraligové juniorky Pardubic.

Pozadu nebude chtít zůstat ani A-tým, ve kterém se představí jádro okolo kapitána Tomáše Rohana. Zde však zůstává otazníkem, jak se hráči popasují s náročným programem, cestováním a také s rozdělením postů. Excelentní výkony v brankářské výstroji výše zmíněného kapitána v loňském turnaji dávají tušit, že A-tým v tomto směru připraví nejedno překvapení.

Černým koněm turnaje je pak All-stars tým Baníku, který profesionálně nepodcenil žádný detail a sestavil mužstvo tak, aby zvládnul všechny zápasy a významnou roli hrál i v zákulisí. Nicméně hráči jako Lukáš Mensator, Radek Duda, Václav Benák, Petr Přindiš, Petr Polesný, Karel Mlejnek, Martin Štrba, Petr Šinágl či Vojtěch Polák st. by měli být i lákadlem pro diváky.

Pátým týmem turnaje pak bude mužstvo složené z příznivců Baníku, které se zapojí v odpoledních hodinách. Soupiska tohoto mužstva z taktických důvodů je zatím zahalena tajemstvím, přesto kapitáni vyhlašují útok na mety nejvyšší. V rámci turnaje pak tento tým pořádá i try-out, je tedy ještě možné se hlásit o místa v týmu a to buď u pana Zdeňka (tel. 777 341 323 ) či pana Honzy (tel. 777 907 443)

Turnaj se hraje systémem 1 x 30 minut hrubého času. Po turnaji se uskuteční slavnostní vyhlášení výsledků a nejlepších hráčů turnaje v bufetu u pana Rohana. Následně je pak plánována diskuze a zhodnocení celého roku 2022.

Rozpis turnaje:

trenéři mládeže – HC Old boys

HC Old Boys – A tým

trenéři mládeže – A-tým

A-tým – All stars

trenéři mládeže
All stars – trenéři mládeže

All stars – HC Old boys

All stars + Old Bosy – Fanoušci + A-tým

Fan club – A-tým

Předběžné soupisky:

Trenéři mládeže: Csipka – Říha, Neč, Gregor, Křeček, Truhlář, T. Petrák, Račanský, Brytkov, Zbránek, Gasparik, Šneberk

Stará garda: Šenkýř – Suchopár, Šafář, Beran, T. Borolič, V. Borolič, Pašek, Šnicer, Petrov, Sopr, L. Veverka, Pech, Dobřemysl, Bodák, Kopko a určitě ještě někdo

A-tým: Rohan, Kverka, Osmík, Rulík, Vodička, Švec, Zadražil, Klejna, Weinhold, Vracovský, ? Jurčík, ? T. Polák

All-stars: Csipka, Mensator – Mlejnek, Přindiš, Duda, Štrba, Fečo, Holejšovský, Makovec, Dušek, Smažík, Šinágl, Bachratý, Benák, V. Polák st., Dobřemysl ml. a st.