7.2. 2023 | Mládež | Jakub Knap
Výsledkový servis mládeže

Junioři přejeli Bílinu. Dorost díky výhře přeskočil Kobru. Derby Sedmáků skončilo bez vítěze.

JUNIOŘI

HC DRACI BÍLINA – HC BANÍK SOKOLOV 0:10 (0:3, 0:3, 0:4)

Góly a asistence: Kožík (Pavlík, Galla), Křemen (Zich), Galla, Kožík (Pavlík, Galla), Galla (Kožík, Vican), Kožík (Galla, Bachar), Křemen (Ondráš, Zich), Zich (Křemen), Galla (Kožík), Křemen (Ondráš)

Sestava: Král D. (Schmid) - Halberštát Jan, Oberle, Vican, Bachar - Kožík, Galla, Zich, Pavlík, Ondráš, Křemen

DOROST

HC BANÍK SOKOLOV – HC KOBRA PRAHA 4:1 (0:1, 2:0, 2:0)

Góly a asistence: Ondráš (Eismann), Ondráš (Teterja, Eismann), Teuchert (Balek)m Eismann (Petrák)

Sestava: Novák - Bachar, Krejbich, Naď, Kříž, Teterja, Uhlík J. - Eismann, Ondráš, Petrák, Skála, Sztolarik, Vykoupil, Teuchert, Uhlík P., Balek, Vojáček

Petr Holejšovský: Do utkání jsme měli slabší vstup a celou první třetinu jsme nemohli chytit tempo utkání. Všude jsme byli pozdě a soupeř byl v této části utkání lepší. Zaslouženě šel do kabin s jednobrankovým vedením, kdy nás v samotném závěru první třetiny potrestal. Po přestávce jsme již předváděli hru, kterou jsme se chtěli v zápase prezentovat. Byla tam vidět velká bojovnost a touha zápas otočit a hlavně jsme výrazně zvýšili pohyb. To se pak projevilo i na výsledku a do přestávky jsme utkání otočili v náš prospěch. Ve třetí třetině jsme stále drželi tempo utkání pevně v rukou a přidali další dva góly a zápas tím definitivně rozhodli. Celý tým byl poté v kabině pochválen, hráči si to rozhodně zasloužili.

FOTO ZDE

9. TŘÍDA

HC ROUDNICE N. LABEM – HC BANÍK SOKOLOV 1:6 (0:2, 0:2, 1:2)

Góly a asistence: Moulis (Krček), Krček (Kratejl), Dulovec (Moulis), Kratejl (Skála), Kratejl, Kratejl (Skála)

Sestava: Čurlin (Hengerič) - Hotárek, Herout, Juříček, Moulis - Skála "C", Makaj, Křivka, Bufka, Kratejl, Dulovec, Rybár, Beran T., Krček

HC BANÍK SOKOLOV – HC SLOVAN ÚSTÍ N. LABEM 3:12 (1:3, 2:4, 0:5)

Góly a asistence: Herout (Kratejl), Krček (Dulovec), Makaj (Čurlin)

Sestava: Čurlin - Hotárek, Herout, Moulis, Makaj - Kratejl, Dulovec, Krček, Křivka, Bufka, Juříček

Petr Neč: O pololetních prázdninách jsme jako předposlední tým tabulky zavítali na led Roudnice, která je poslední a na obrazu utkání byla tato skutečnost velmi znát. V zápase plném nepřesností a špatných rozhodnutí jsme však přece jen měli více ze hry a mohli tak na konci oslavit zisk tří bodů. O dva dny později jsme vstoupili do zápasu proti Ústí nad Labem jen s jedním brankářem a deseti hráči do pole, ale hned v úvodu jsme si dokázali vypracovat velké množství brankových příležitostí, které jsme však nedokázali využít. Soupeř naopak ze tří střel vstřelil tři branky, a to kluky, bohužel, psychicky dost poznamenalo. Přesto jsme se ještě nějakou dobu dokázali udržet ve hře, zhruba od poloviny utkání jsme ale začali hrát velmi odevzdaně a tým tak už po několikáté doplatil na absenci snahy zlomit bojovností nepřízeň zápasu na svou stranu. Po zápase bylo proto hráčům důrazně vysvětleno, že s takovýmto přístupem jsou jejich šance hrát v příštím roce ligu dorostu téměř nulové.

8. TŘÍDA

HC RAKOVNÍK – HC BANÍK SOKOLOV 1:10 ( 0:4, 1:4, 0:2)

Góly a asistence: Kursa (Bíba, Kašpar), Hirth (Bubenščikov), Kukla, Gregor R., Gregor R. (Bíba), Kukla (Hirth, Bubenščikov), Hirth, Beran T., Beran T. (Bubenščikov), Kukla (Rybár, Beran T.)

Sestava: Hengerič – Ruml – Rybár, Beran, Bubenščikov, Hirth, Kursa, Kukla, Bíba, Gregor R., Hrůza, Kašpar

7. TŘÍDA

HC BANÍK SOKOLOV – HC ENERGIE KARLOVY VARY 8:8 (3:4, 3:2, 2:2)

Góly a asistence: Kukla (Fiala), Bubenščikov, Kukla (Fiala), Kukla, Kukla (Kašpar), Bubenščikov (Kukla, Slavík), Bubenščikov (Kukla), Kukla

Sestava: Heichl - Fiala, Urbich, Slavík, Landa - Kuplent, Kašpar, Berger, Pochyba, Jindra, Hrůza, Štěrba, Bubenščikov, Kukla

FOTO ZDE

6. TŘÍDA

HC BANÍK SOKOLOV - HC VERVA LITVÍNOV 4:14 (2:7, 2:5, 0:2)

Góly a asistence:Dvořák M., Peter, Dvořák M., Dvořák M.

Sestava: Fojtík (Vlach M.) - Skála, Szabó - Gössl, Rohm, Dvořák M., Peter, Rosenkranz, Červenka, Dvořák J., Vican, Vlach J., Teplý, Dubaj

5. TŘÍDA - VOLNO

4. TŘÍDA

4. třída se představila o víkendu doma v Sokolově a Nejdku

"A" tým přivítal v neděli soupeře na svém ledě. Kluci předváděli celý turnaj dobrý hokej plný pohybu. Jsme rádi, že rychlost a tempo zápasů jsme si dokázali povětšinu času udržet a ukazuje se, jak cenné jsou zápasy a turnaje, které s klukama objíždíme mimo náš kraj. Kluci si dnes zasloužili velkou pochvalu. Oba soupeře jsme porazili. S Karlovarským "A" výběrem byl zápas vyrovnanější, ale i přesto jsme byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli.

Soupeři: Energie Karlovy Vary "A", HC Stadion Cheb

Hráči: Dočkal - Maurer, Bartůňková, Zachar, Kilik, Bakura, Krása, Matějka, Goga

"B" tým se v sobotu představil v Nejdku. Opět - na tento turnaj dorazila téměř kompletní 3. třída. Pro kluky jsou tyto turnaje těžké, hrají proti starším soupeřům, ale zkušenosti jsou však daleko cennější. Kluci se zlepšují a už dokáží hrát některé vyrovnané utkání. Dva zápasy se nám z hlediska bruslení, nasazení velmi líbily, poslední zápas nám již tolik nevyšel. Suma sumárum pochvala pro hráče a další dobrá zkušenost, kterou kluci uplatní v soubojích se svými vrstevníky.

Soupeři: Energie Karlovy Vary, HC Rebel Nejdek, HC Čerti Ostrov

Hráči: Benešovský - Török, Gabčo, Gabčo, Krištůfek, Pech, Bauer, Radaušer, Sivák, Drenka

3. TŘÍDA – VOLNO

2. TŘÍDA - VOLNO