Bayreuth Tigers
Chomutov - Kadaň 6:0
Poruba - Katowice 2:1 SN

Baník zvítězil také v Bayreuthu

I pátý přípravný zápas skončil vítězstvím Baníku. V německém Bayreuthu sokolovští hokejisté nastříleli pět gólů, inkasovali pak pouze dvakrát.
Hodnocení hlavního trenéra Karla Mlejnka:
"První třetinu jsme neodehráli v patřičném pohybu. Od druhé třetiny jsme na pohybu přidali a utkání troufám si říct, jsme spravedlivě otočili v náš prospěch. To, že jsme v přípravě zatím neprohráli vůbec nic neznamená směrem do Chance ligy."

Hodnocení zápasu očima Martina Čurdy
„První třetinu jsme hráli špatně, málo jsme bruslili a nedrželi se svojí hry, proto jsme prohrávali ze začátku 2:0. Od druhé třetiny už jsme se zvedli a misky vah se začaly překlápět na naši stranu. To jsme udrželi až do konce. Byl to dobrý zapas s neznámým mužstvem z německé ligy. Zapas hodnotím podle výsledku pozitivně, nicméně první třetinu velice špatně. Musíme se proto poučit, lépe se připravit a příště být připraveni plnit pokyny trenéra od začátku utkání až do konce. Kdyby se to stalo s lepším soupeřem, mohlo by být pro nás pak velice těžké zapas otočit a mohli bychom zápas ztratit nekoncentrovaností z první třetiny. Samozřejmě moc děkujeme fanouškům kteří nás přijeli podpořit.“

Hodnocení zápasu pohledem Davida Feča
„Nástup do zápasu z naší strany nebyl dobrý, z našich chyb jsme se dostali do dvoubrankového manka ale od druhé třetiny se náš výkon zvedl, měli jsme lepší pohyb drželi jsme se našeho systému a vytvářeli jsme si šance, které jsme dokázali využít. Celkově zápas hodnotím pozitivně, dokázali jsme otočit nepříznivý stav proti zkušenému týmu a vyhráli zapas.“