Beran M. "A", Miškář, Procházka, Stehlík, Válek, Svoboda, Berka, Urban, Konečný, Jícha, Soukup, Jánský, Kadlec

David Bruk a Daniel Tvrzník

Neužil (52.-60. Cichoň)

Tomáš Hamara a Petr Holejšovský

PLAY OFF: Baník nezvládl pátý zápas a sezona pro něj končí

Baník v úvodu utkání sice inkasoval, ale ve zbytku první třetiny si vytvořil několik dobrých šancí, které ale gólem neskočily. Zlom přišel ve druhém dějství, které Litoměřice vyhrály 3:0 a ve zbytku zápasu už si postup do čtvrtfinále pohlídaly.

První střelu v zápase měl na svědomí po opatrném začátku až ve třetí minutě Jakub Vrána, který prověřil Krále střelou přes obránce. O chvíli později se k první střele dostali i domácí a střela kapitána Výtiska skončila v čase 2:50 za zády Neužila, který vůbec nic neviděl - 1:0. V osmé minutě zůstal David Tůma úplně sám na brankovišti, dostal přihrávku z rohu, ale tváří v tvář Královi neuspěl. V 11. minutě se proháčkoval obranou Sokolova až před brankaře Neužila Urban, kterého si ale brankař dobře vybruslil a utěsnil prostor u své levé tyče. První vyloučení přišlo až v 16. minutě, kdy na trestnou lavici zamířil kališník Jánský. Po střele od modré čáry se dostal k dorážce Jaromír Kverka, ale v dobré pozici minul napůl odkrytou branku domácích. Chvíli po něm Rohan z mezikruží trefil jen lapačku Krále. Při trestu Vracovského se blýskl dvěma těžkými zákroky Neužil, kterého o chvilku později zachránila po střele Procházky horní tyč.

Litoměřice opět úřadovaly 3 minuty po začátku druhé třetiny. Kverka ztratil puk na útočné modré, kterého se zmocnil Martin Kadlec, jehož střelu Neužil vyrazil vysoko nad sebe a puk padající do brankoviště dostal za čáru Peter Jánský – 2:0. Neuplynula ani minuta a do druhého samostatného úniku v zápase se dostal Stehlík, ale zakončení mu vůbec nevyšlo. Domácí zvýšili na 3:0 ve 25. minutě, při početní výhodě. Miškář našel křižnou přihrávkou Procházku a osvědčená spolupráce těchto dvou hráčů znamenala další puk v síti Neužila. Přesilovou hru dostali i hráči Baníku, ale paradoxně to byli opět domácí, kteří se dostali do brejku, který zakončil přesnou střelou do šibenice opět Martin Procházka – 4:0. Pátá branka visela ve vzduchu při vyloučení Kadeřávka, ale domácí svůj drtivý tlak nedokázali vyjádřit gólově. Baníkovci nedokázali využít ani přesilovou hru dvou mužů, která trvala minutu a půl a dvakrát v ní žlutočerní netrefili prázdnou branku. Nejprve to byl Jaromír Kverka, který trefil jen boční konstrukci a David Tůma prostor branky netrefil vůbec.

Hned po dvaceti vteřinách měl velkou šanci Adam Křemen, jehož střelu ale dokázal pokrýt Tomáš Král. Ve třetí třetině nebylo k vidění moc hokejové krásy, a proto se další šance objevila až v 50. minutě, kdy měl navýšení skóre na své hokejce Patrik Miškář, ale Neužil ho dokázal nadvakrát vychytat. V 51. minutě už se stav utkání změnil. Adam Rulík zaváhal s rozehrávkou, čehož využil přesnou střelou pod víko Berka a vyhnal Neužila na střídačku – 5:0. Oldřich Cichoň se v brance poprvé předvedl v 54. minutě a ukázal svou rychlou lapačku proti střele Miškáře. Baník nevyužil ani podruhé dlouhou přesilovou hru pět na tři a Tomáš Král si tak v posledním utkání série připsal čisté konto a měl tak hlavní podíl na postupu kališníků.