Beran M. "A", Miškář, Procházka, Stehlík, Válek, Svoboda, Berka, Urban, Konečný, Jindra, Jícha, Jánský

David Bruk a Daniel Tvrzník

Tomáš Hamara a Petr Holejšovský

PLAY OFF: Baník druhý venkovní zápas prohrál 4:0

Tomáš Král vynuloval baníkovské střelce a hlavně díky němu kališníci srovnali stav série na 1:1. Další zápasy se odehrají v neděli a v pondělí na zimním stadionu v Sokolově.
První větší šance zápasu byla k vidění v 5. minutě, ale Křemenovi v dobré pozici zblokoval obětavým pádem obránce Kremláček, který srazil puk nad branku. V 9. minutě Patrik Miškář obhodil jednoho z obránců Baníku a ocitl se sám před Neužilem, ale překonat ho nedokázal. Oba týmy hrály ze zajištěných obran, a proto nebylo k vidění moc šancí. V 17. minutě byla k vidění první přesilová hra, kterou nabídl hlavní rozhodčí baníkovcům. Ti to dobře kombinovali v útočném pásmu, ale do střeleckých pozic je kališníci nepouštěli. Navíc ujel ve vlastním oslabení Svoboda, kterého na poslední chvíli před Neužilem dokázal odzbrojit Přindiš. V 19. minutě při signalizovaném trestu pro Baník nastřelil domácí kapitán Jan Výtisk tyčku.

Litoměřice si do úvodu druhé třetiny přenesly početní výhodu, ale skórovat se jim podařilo až chvilku po jejím skončení, když se v čase 20:58 prosadil střelou pod horní tyč Svoboda – 1:0. Při trestu Adama Křemena ve 24. minutě dostal nabito od mantinelu mezi kruhy Jan Holý a jeho dělovka se zatřepotala až v síti za Jakubem Neužilem – 2:0. S Baníkem mohlo být ještě hůř, protože ve 27. minutě zazvonila po střele Jebavého horní tyčka. Ve 34. minutě ukradl Konečnému jasný gól fantastickým zákrokem lapačkou Neužil, který si během druhé třetiny nemohl stěžovat na nedostatek práce. Jan Výtisk se ještě na konci třetiny v přesilovce prezentoval tvrdou střelou, se kterou si ale brankař Baníku poradil.

Baníkovci vstoupili do třetí třetiny se snahou stáhnout dvoubrankový náskok domácích a byli hodně aktivní. Ve 46. minutě to byl David Tůma, který si vyměnil kotouč s Vracovským a prudkou střelou vyzkoušel pozornost Tomáše Krále. Ve 49. minutě kališníci přidali třetí uklidňující branku z hole Válka, který pohotově dorazil střelu Svobody – 3:0. Pár vteřin po třetí trefě domácích zamířil na trestnou lavici Prindiš a jeho faul potrestal střelou mezi Neužilovými betony Lukáš Stehlík – 4:0. Největší šanci Baníku měl v 52. minutě při početní výhodně Rohan, který ale netrefil puk před prázdnou brankou a prodloužil tak sokolovské trápení v dnešním zápase. Před prázdnou brankou se v 55. minutě neprosadil ani David Tůma, ke kterému se odrazil puk po střele Vracovského. Tomáš Král už do konce zápasu neinkasoval a domácí si tak dokráčeli pro srovnání v sérii.